Gremošanas sistēmai 

Gremošanas sistēmai

Labi funkcionējoša gremošanas sistēma ļauj mums justies ērti. Diemžēl, slikta uztura, stresa vai atpūtas trūkuma dēļ šī sistēma novājinās un pēc tam saskaras ar nepatīkamām problēmām, piemēram, refluksu, vēdera uzpūšanos vai citiem zarnu darbības traucējumiem. No šīm nepatīkamām sajūtām palīdzēs atbrīvoties uztura preparāti, kas paredzēti gremoš...

Labi funkcionējoša gremošanas sistēma ļauj mums justies ērti. Diemžēl, slikta uztura, stresa vai atpūtas trūkuma dēļ šī sistēma novājinās un pēc tam saskaras ar nepatīkamām problēmām, piemēram, refluksu, vēdera uzpūšanos vai citiem zarnu darbības traucējumiem. No šīm nepatīkamām sajūtām palīdzēs atbrīvoties uztura preparāti, kas paredzēti gremošanas sistēmai: pienskābes baktērijas, refluksa simptomus un vēdera uzpūšanos mazinoši preparāti, kā arī citi.

Šajā kategorijā Jūs atradīsiet pazīstamu ražotāju medicīnas līdzekļus un uztura bagātinātājus, kas paredzēti zarnu, kuņģa un visas gremošanas sistēmas darbības uzlabošanai. Šeit jūs atradīsiet arī bērniem un zīdaiņiem paredzētus preparātus pret refluksu un kolikām.

Plašāk

Režģis
Saraksts

Katalog

Iespējot filtrus: