legend Skatīt lielāku

Alertex® aerosols 500ml

KT00028

Condition: Jauns

Pieejamība (17 items in stock)

9,99 €

Also purchased products
Related products
  • Alertex® aerosols 350ml
  • DEKAs® Plus šķidrums 60ml
  • DEKAs® Plus mīkstās kapsulas N60
  • FUNGALIX FORTE 30ml

Apraksts

Komentāri

Alertex aerosols

Novērš alerģijas cēloni!

Drošs cilvēkiem un dzīvniekiem!

Palīdz uzlabot cilvēku pašsajūtu, kas ir jutīgi pret mājsaimniecības putekļiem, dzīvnieku kažokādu un ziedputekšņu alergēniem.
Produkts paredzēts paklāju, aizkaru, matraču un mēbeļu polsterējuma tīrīšanai. Speciāla produkta sastāva formula ļauj visu veidu alergēnus, tostarp mājas putekļu ērcītes un to darbības produktus - ērcīšu ekskrementus un putekšņu mazās mikrodaļiņas salīmēt lielākos negaistošās aglomerātos, ko var viegli likvidēt ar vienkāršu putekļu sūcēju.

Lietošanas veids:

Uzsmidzināt preparātu uz paklājiem, mēbeļu polsterējuma, matračiem, segām (nav paredzēts gultas veļai). Izmantojot otiņu vai sūkli, ieberzēt produktu uz tīrāmās virsmas un atstāt apmēram uz 1 stundu līdz virsma ir pilnīgi sausa. Pēc tam virsmu labi iztīrīt ar putekļu sūcēju vai izkratīt.

 Tilpums: 500 ml

Viens no lielākajiem pasaules alergoloģijas notikumiem bija Voorhorsta un līdzstrādnieku atklāšana 1964. gadā, ka galvenais mājsaimniecības alergēns ir Dermatofagoīdu sugas ērce (tieši dermatophagoides pteronissimus un D. farinae). Putekļu ērces ir ļoti sīki, līdz 0,5mm zirnekļveidīgo kārtas pārstāvji. Tās pārtiek no cilvēku un to mājdzīvnieku atmirušajām ādas šūnām, matu vai nagu paliekām. Optimālos apstākļos dzīvo līdz 3 mēnešiem, vairojas ik pēc 3 nedēļām – Katra ērcīte rada pa 25–30 pēcnācēju. Šis reprodukcijas ātrums nozīmē, ka pēc mazgāšanas vai tīrīšanas ērcīšu skaits atgriežas sākotnējā līmenī 1-2 nedēļu laikā.
Vienā mājas putekļu gramā ir līdz 1000 ērcītēm!

Tiem, kam ir alerģija, svarīgākas ir nevis pašas ērcītes,bet to izkārnījumi, kurus katra ērcīte izdala pat 20 reizes dienā. Viena tējkarote mājas putekļu (apmēram 1 g) var saturēt līdz 250 000 šādu fekāliju. Tās ir tik mazas (10–24 m salīdzinājumā ar 100 m matu biezumu), ka katra kustība vai papūšana paceļ visu mākoni. Ādas gremošanai ērces izmanto fermentus (proteīnus) DER p1 vai DER f1, kas ir viens no spēcīgākajiem alergēniem.

Apmēram 100 miljonam pasaules iedzīvotāju ir pastiprināta jutība pret putekļu ērcītēm. Polijā

Ir aptuveni 450 000 cilvēku, kas ir jutīgi pret ērcīšu antigēnu.

Jutība pret mājas putekļu ērcītēm parasti izpaužas kā:

  • bronhiālā astma
  • alerģisks rinokonjunktivīts
  • atopiskā ekzēma

Tika konstatēts, ka bērni pirmajos 6 mēnešos, kas nonāk saskarē ar spēcīgiem alergēniem, vēlāk var attīstīties bronhu jūtīgums, kas izpaužas ar bronhiālo astmu, atopisko rinokonjunktivītu un jutību pret mājas putekļu ērcītēm.

Šī iemesla dēļ jaundzimušajiem jābūt aizsargātiem pret mājas putekļu ērcītēm.

Alertex iedarbība

Speciāla produkta sastāva formula ļauj visu veidu alergēnus, tostarp mājas putekļu ērcītes un to darbības produktus - ērcīšu ekskrementus un putekšņu mazās mikrodaļiņas salīmēt lielākos negaistošās aglomerātos, ko var viegli likvidēt ar vienkāršu putekļu sūcēju.

Ražotājs:

Lakma Strefa Sp. z o.o.

Ul. Gajova 743-254 Warszowice,

tālrl. +48 32 434 92 01

mail. lakma.strefa@lakma.com

www.alertex.pl

Uzraksti atsauksmi

Accessories